News:

Разумков заявив, що від зустрічі у Парижі залежить майбутнє України

08.12.2019
Спікер Верховної Ради заявив, що червоні лінії під час переговорів нормандської четвірки будуть дотримані, а українські території — повернуті.

Спікер Верховної ради заявив, що «червоні лінії» під час переговорів нормандської четвірки будуть дотримані, а українські території — повернуті.

Голова Верховної ради Дмитро Разумков заявив, що від успіху переговорів у рамках «нормандської зустрічі» залежить майбутнє країни.

«Завтра відбудуться переговори в нормандському форматі, і від їх успішності залежить майбутнє країни. У цей день не повинно бути політики і боротьби — тільки державна позиція для України», — написав Разумков на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Спікер парламенту також заявив, що «червоні лінії» під час переговорів «нормандської четвірки» будуть дотримані, а українські території — повернуті.

У свою чергу прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що Україна «летить у Париж із дуже сильною позицією».

«У нас є сильні союзники — Німеччина і Франція, у нас є підтримка на міжнародній арені, зокрема від США і Великобританії. Але найважливіший наш союзник — це український народ, який не хоче війни», — заявила вона.

«10 грудня війна на Донбасі не закінчиться, це правда. Завищені очікування від «Нормандії» можуть принести післясмак розчарування. Коли скепсис і страхи виводять людей на мітинги проти вигаданої «капітуляції», давайте охолодимо запал і згадаємо, що всі мирні ініціативи Володимира Зеленського супроводжувалися протестними акціями», — підкреслила Мендель.

Нагадаймо, що раніше Разумков збирав лідерів парламентських фракцій для обговорення майбутньої нормандської зустрічі.

Також у президента назвали головні теми для обговорення на нормандської зустрічі.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/12/08/novyna/polityka/razumkov-zayavyv-zustrichi-paryzhi-zalezhyt-majbutnye-ukrayiny”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.